Janno lugu: “…tean mis juhtuma hakkab ja valmistun alateadlikult sümfooniaorkestri esitluseks.”

– 4 minutes read by Janno –

 

Esmaspäev:

Nädalavahetusel oli raske uinuda seoses ülekoormuse ja puuduliku REM unega, mis on andnud igapäevatoimingutes ka emotsionaalselt tunda. Läksin voodi mõttega f-k mul seda külma challenget vaja teha on, kuid lubatud sai. Nädalavahetusel valisin välja selle katsumuse jaoks eraldi loo – Mind Electric- Praise You ( med33p remix )

Emotsioon: ärkan ilma äratuseta 4:40 hommikul, tuju on esialgu ok, Baron vaatab ootusärevusess mulle otsa, kas lähme välja jalutama. Esimese asjana lähen vannituppa, panen oma loo taustaks mängima, pesen hambad ja lasen kraanist külma vett kätele. Astun dušši alla ja olen hetkeks kangestunud (tean, mis juhtuma hakkab) ja valmistun alateadlikult sümfooniaorkestri esitluseks.

Seadistan temperatuuri 40/60 külma kasuks.

Fun begins – olen kangestunud, näol luje irve ja toetan kätega vastu seina ja lasen veel jooksma hakata… laul mängib ja ootusärevuses ootan oma lõpu noote, millal väärikalt dušši kabiinist välja astuda saan. Aeg 01.00min DONE!

Kogemus: ahistav, keha talitlus võõras … tunnen suurenenud pulssi ja vereringlust.

15184029_1325420887476827_1114161756_o

Teisipäev:

Ärkasin korduvalt öösel üles, vaadates kella, kas on aeg. Poolunes olles nägin tulevasi sündmusi, kuidas ma seekord vee all olen. Lõpuks püsti saades muss mängima, kohe dušši alla.

Emotsioon: naljakat pole enam miskit. Täna tundsin alles tõelist katsumust, kuna seadistus oli 100% külma kasuks.  Kangelast ei mängi ja suutsin olla max 45.sekundit. Pugesin tagasi voodisse mõneks ajaks.

Kogemus: enesetunne on hea ja vaim on ergas. Tahan trenni minna rohkem kui varem .

Kolmapäev:

Teisipäeva õhtul tuli mõte veini juua. Pole sellega pikalt tegelenud ja kuna hetkel võistlusperioodi pole, siis why not 😛  jõin seekord punast . Arvestan ka asjaoluga, et hommikul peaksid mingid muutused olema. Tavaline praktika on, et võistlejad vahetult enne võistlusi viivad üleliigse vedeliku välja punast veini nautides. Eeldasin, et tunne saab erinev olema. Oligi.

Emotsioon: Keha pole enam krampis, vaim on valmis ja kõik läheb sujuvalt. Küll aga märkasin vahet, et täna oli vesi palju külmem kui möödunud päevadel. Pidasin vastu tubli 01.00min.

Kogemus: No more red wine.

——

Kolmapäeva päeval olin väga energiline, trennis oli hea tunnetus ja mõte töötas erksalt. Märkasin suurenenud veetarbimist.

Neljapäev:

Magasin hästi. Seekord läksin enne dušši alla minekut  koeraga jalutama (35 min) väljas on sõnaotseses mõttes koerailm. Pime, tuuline.

Koju naastes olin ergas, veri käis korralikult ringi ja korraks kõhklesin, kas ehk pigistan silma kinni ja jätaks seekord külma dušši vahele. Läksin pesema.

Emotsioon: kui varasemalt logelesid seal vee all nagu “kala“ siis keha säilitab oma loomuliku hoiaku ja rusikad pole enam krampis. Pea on püsti.

Kogemus: värskendav, super mõnus on olla, lähen joon kohvi. Kui muidu enne kohvi joomist võin poriseda koera peale, et too kakerdab igalpool kaasas, siis seekord pakkus kõik mulle ääretult nalja. Tundsin end kuidagi “rõõmsana“. Veider.

Reede:

Houston we have a problem.

Neljapäeva õhtul tunnen kurgus kerget kipitust. Nothing Serious.  Mul on kiiresti toimivad retseptid.

Emotsioon: aeg läheb kiiresti. Suudan mõtted mujale suunata.

Kogemus: tunne hea, olen tavapärasest rõõmsam. Vaatan kella kaua aega jäänud Arigato avamiseni.

Weekend cheatday.

Luban järgmine nädal soojas kliimas olles kõik 7.päeva tublilt ära teha ja pikemalt kirjutada.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s