Janno: Mugavustsoonist välja tulijad lendavad kõrgemalt!

– 2 minutes read by Janno –

Challenge on läbi ja katsun anda edasi killuke sellest, mida õppisin sellel teekonnal:

1. Liiguta end 

Selle asemel, et hommikul kohe külma vee alla hüpata soovitan soojalt esmalt jalutama minna. Kõik, mis ei tule inimesel loomulikult võib esmalt üsna vastumeelne olla. Minule selle ettevõtmise juures piisas vaid vaadata oma koera Baroni näoilmet, seda rõõmu ja elevust, mida me koos jagasime, sõltumata ilmast, on siin lugejale raske edasi anda.

 

14606366_1288791041139812_1201329842987304592_n

Kreeka luuletaja Sappho on öelnud: kõik ilus on hea ja kes on hea, muutub varsti ilusaks.

2. Eliminate your exit strategy

Olen väga enesekriitiline inimene. Olen oma elus seadnud kõrged sihid ja nende saavutamiseks tuleb teha asju… nagu näiteks seesama Challenge siin. Rääkigu me endale mida tahes, fakt on see, et kõrge lennuga inimesed on need, kes on suutnud ennast oma comfort zone’st välja tuua ja hiljem tehtu üle vaid seda ÕIGET sisemist rahulolu tunda. Usun, et kõik osalejad mõistavad, mida ma silmas pean.

Üks hea omadus, mida on minu puhul välja toodud on see, et ma ei vea kedagi kunagi alt ja kui nõustusin seda Challenget tegema, siis mulle andis indu ja tahtejõudu eelkõige teadmine, et esiteks kõik osalejad on omamoodi erinevad, näiteks huvide ja tegevusvaldkondade poolest, mis andis võimaluse neist erinevustest õppida. Teiseks ja ilmselt kõige tugevamaks jõuks oli teadmine, et meid ühendab ühine mõtteviis – me oleme valmis pingutama, et mugavustsoonist välja tulla, me teame kuhu see meid viib. Iga sportlase jaoks on  lõpp erinev, aga peaaegu alati lõppeb see võiduga.

——-

3. Parem tuju & libiido tõus

Nii kummaline kui see ka pole,  siis julgen avameelselt öelda, et muutusi on tõepoolest tunda. Varem polnud hommikuti tuju kõige meeldivam, kuid selle paari nädalaga on kõik teisiti. Kohe väga teisiti.

Tööd olen ma endaga kogu aeg teinud, kuid kas täna vundament tänu Challenge’le on tugevam? Jah, kindlasti!

Lõpetuseks:

Loodan siiralt Teie kõigiga ühel päeval saadud kogemusi & emotsioone ka ühise arutelu käigus taaskord meenutada!

Siinkohal soovin Sind, Kelly, tänada, et kaasasid mind sellesse ettevõtmisesse. Teekond on olnud eriskummaline ja kõneainet pakuvad seljatatud seiklused veel pikka aega, mälestused aga jäävad terveks eluks. Ootan põnevusega järgmisi väljakutseid 🙂


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s