Challenge: Make It Count!

 

Et jaanuari kuus tekkinud motivatsioon aktiivset ja tervislikku elu elada ei raugeks kellelgi, tahan teha ühe ühise challenge’i.

im-tiredits-too-coldits-too-hotits-too-lateits-raining

Selle challenge’i puhul on taas võimalus kõigil nii palju vabandusi välja otsida kui vähegi võimalik… külm, vihma/lund sajab, libe, pime, väsinud, aga asja teeb lihtsamaks see, et piiranguid otseselt ei ole, nii nagu eelmise challenge’i puhul oli.

Niisiis… põnev-põnev, mis challenge see nüüd küll on? Make It Count! ehk terve veebruari kuu kõnni, jookse, suusata, uisuta – you name it! Eesmärk on koguda teistest rohkem kilomeetreid. 

Kuidas asi toimib?Make It Count! challenge on endomondos üleval, liitu challenge’iga ja saad alustada oma aktiivset teekonda.

Kaua challenge kestab? – 1.veebruarist – 28.veebruarini.

Kellele see challenge on? – Neile, kes pole veel mõtlemisest kaugemale jõudnud ja ootavad märki sellest, et nad peaksid oma mõtted teoks tegema või neile, kes on suure tuhinaga alustanud jaanuari kuus ja soovivad lisamotivatsiooni VÕI neile, kes lihtsalt tahaksid end veidi liigutada – siin see on!

 

 

if-youre-waitingfor-a-sign

 

Väike palve: kui challenge pihta hakkab ja tead, et alustad, siis kahtlemata on neid, kes pilte teevad sel teekonnalolge nii head, saatke mulle ka või laadige endomondosse või oma sotsiaalmeediasse ja lisage hastagid juurde #willpowerblogi & #makeitcountchallenge. Ei välista üldse, et panen mõne jaoks ka maiuspalasid kõrvale loomingulisuse eest! 🙂

 

Niisiis – teeme ära!


One thought on “Challenge: Make It Count!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s