S*** lugu… mõnes mõttes.

– 2 minutes read by Kelly –

Hei-hei!

 

Olen mõnda aega pildilt kadunud olnud, vähemasti kirjutamise poole pealt. Ma ei kujuta ette ka kui raske võib olla kirjaniku amet. Kui sulle kirjutamine sobib, meeldib või et isegi armastad seda, aga lihtsalt kaob igasugune tuhin pealt ära – mis siis saab?

Õnneks ei teeni ma kirjutamise pealt raha ehk ma sain endale lubada seda “pildilt kadumist” mõneks ajaks.

Eilne hommik pani mind aga tõsisemalt järgi mõtlema kogu sellele hetkele, kus olin, olen ja kuhu tahaks jõuda. Mõõn on kestnud päris pikalt ja ega ma algul sellest rääkida ei tahtnudki kuni sain aru, et see blogi ei saanud ju selleks loodud, et näidata kui imeline kõikide nende eesmärkide saavutamine on. Vähemalt 90% inimestest, kes tahavad saavutada paremat mina-pilti endast annavad üsna kiirelt alla, sest tahaks elada vähe mugavamat elu ja paratamatult ilu nõuab rohkem ohvreid, niisiis loobutakse.

Raske on kuulata või lugeda neid sõnumeid (mõõna hetkel), et oled tubli ja saavutanud palju ja kuidas küll suudad/viitsid, kui tegelikult tead, et sa ei tee ju hetkel mitte midagi kui siis ainult vastupidist sellele, mida teised arvavad, et tegelikult teed. Lihtsalt blogi ja instagram on olnud see, mis hoiab seda pilti nii ilusana.

So… time for the truth:

Trennid? – miinus 10

Toitumine? – miinus 100

Tervis? – miinus 1000

S*** lugu.. mõnes mõttes. Õnneks mõistus pole täiesti ära jooksnud ja tean, et nüüd kui see kõik kirjas on, mul ei ole valikut – pean kokku võtma end. Treenerite, lugejate aga eelkõige iseenda pärast. Ma ei ole ju ainus, kes päevast päeva nende negatiivsete mõtete ja tegude küüsis on. Jään lootma, et minu edaspidine tegevus tõmbab loobujate ja raskustes olevate inimeste protsendi veidi madalamaks.

Üks treener jagas kunagi mõtet, et mida rohkem asja enda jaoks valjult välja ütled või kirja paned, seda kindlam on, et liigud selle sihi suunas ega unusta nii kergelt ära kuhu või kuidas liikuma pead. Kui sul on kuhu kirjutada või kellega rääkida, siis lase käia, pane oma mõtted kirja (kasvõi mulle) ja usu mind, motivatsioon tegutsemiseks on olemas, julgus ja sihikindlus samuti. Jätkusuutlikus aga ainult siis, kui oled piisavalt ette valmistatud ega torma uisa päisa ehk ei istuta seemet mulda ilma, et ei teaks, mis tingimustes taim kasvada suudab.

***

Olen praegu koostamas uusi menüüsid, proovin nii palju ette planeerida kui vähegi võimalik ja samal ajal mitte ka jälle ennast täiesti lolliks tõmmata kõige sellega. On suvi ja seetõttu ka rohkem üritustel ringi liikumist, mis ei tähenda, et eesmärkidest loobuma peaksin. Tuleb natuke rohkem tavapärasest ette planeerida lihtsalt.

Loodan nüüd hakata rohkem lugusid kirja panema, videosid tegema treenerite ja trennikaaslasega ning aidata ka kõiki teid oma eesmärkidega. Kes teab, võib olla teeme ka mingi challenge’i 😉

 

Explore the world


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s